Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Alwernia i okolice – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

W dzisiejszych czasach większość pojazdów z automatyczną skrzynią biegów posiada sprzęgła hydrokinetyczne. Właściwe funkcjonowanie tych podzespołów ma wpływ na trwałość i działanie jednostki napędowej, a także przekładni. Kompleksowa konstrukcja tych sprzęgieł sprawia, że ich cena jest wysoka. Dobrą wiadomością jest to, że nasza firma oferuje naprawę standardowych i trudnych awarii w przystępnej cenie.

Porządna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Alwernia – skuteczna likwidacja awarii

Udzielamy wsparcia przy objawach, takich jak poślizg sprzęgła, drgania, nietypowe hałasy, a także utrata mocy silnika i przegrzewanie się przekładni. W każdym przypadku działamy sprawnie, ale z dbałością o jak największą dokładność.

W ramach typowej regeneracji, demontujemy sprzęgło na części, które są następnie myte przy pomocy nowoczesnych rozwiązań na ciepło i zimno. Takie podstawowe czyszczenie potrafi rozwiązać większość, a nawet wszystkie problemy.

Jeśli awaria jest poważniejsza, wówczas umyte elementy są sprawdzane pod kątem uszkodzeń. Wadliwe części wymieniamy na nowe (jeśli jest to możliwe i opłacalne). Dysponujemy wieloma porządnymi częściami, które są trwałe i niedrogie. Zwykle regeneracja kosztuje kilkaset złotych, podczas gdy za nowe sprzęgło trzeba dać kilka tysięcy złotych. Nasze usługi są objęte gwarancją, więc są pewniejsze niż kupno części używanych albo tanich podróbek z niesprawdzonych źródeł.

Klienci naszej firmy z regiony Alwerni mogą liczyć na obsługę wysyłkową. Zawsze wysyłamy naprawione sprzęgło bez zbędnej zwłoki. Czas oczekiwania jest więc ograniczony tylko do koniecznego minimum.

5/5 - (1 vote)