Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Andrychów – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest przygotowana dla wszystkich zainteresowanych zleceniodawców z regionu Andrychowa i okolic. Obejmuje ona nowoczesną naprawę konwertera momentu obrotowego. Jest to element zapewniający wysoki poziom wygody w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Oprócz tego prawidłowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na funkcjonowanie automatycznej przekładni oraz silnika. To dlatego należy szybko reagować na pojawiające się uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Andrychowie

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość złożoną konstrukcją. Zniszczenie takich komponentów może doprowadzić do różnych niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również silnik i przekładnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych przejawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na wyższych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie przyspieszania i przerzucania przełożeń.

Nasi klienci z Andrychowa mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama usługa polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod kątem zużycia. Elementy uszkodzone albo zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy wiele sprawnych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu sytuacjach zapewniamy sprawny element od ręki, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że profesjonalna regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Andrychowa i regionu oferujemy sprawną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)