Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Biała Podlaska – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgła hydrokinetyczne są niezwykle istotnymi elementami wyposażenia pojazdów posiadających automatyczne przekładnie. To od ich prawidłowego działania zależy sprawne funkcjonowanie i niezawodność skrzyni biegów, a także jednostki napędowej. Kompleksowa i nowoczesna konstrukcja takiego sprzęgła sprawia, że jego awaria i ewentualna wymiana może być bardzo droga. Na szczęście oferujemy klientom z regionu Białej Podlaskiej profesjonalne wsparcie w zakresie regeneracji i naprawy takich podzespołów.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Białej Podlaskiej

Zapewniamy pomoc w przypadku pojawienia się różnych objawów, takich jak ślizganie sprzęgła, drgania, nadmierna temperatura, itp. Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje wiele form wsparcia.

Ważnym etapem naszej pracy jest demontowanie sprzęgła hydrokinetycznego na części pierwsze, które są precyzyjnie czyszczone i wyważane. W wielu przypadkach standardowe czyszczenie pozwala na zwalczenie wielu usterek i awarii.

Gwarantujemy wysyłkową obsługę klientów z Białej Podlaskiej oraz pozostałych regionów Polski. Nasze usługi są doskonałym wyjściem dla niezależnych i autoryzowanych serwisów samochodowych oraz klientów indywidualnych z rejonu Białej Podlaskiej. 

Poważniejsze problemy wiążą się z koniecznością wykonania powyższej usługi wraz z wymianą części składowych, których nie można już wykorzystywać w normalnej eksploatacji. Zwykle koszt takiej pracy to kilkaset złotych, więc jest on o wiele niższy w porównaniu z wymianą sprzęgła na nowe. Opcja ta jest też bezpieczniejsza niż kupno części używanej albo nowej chińskiej, której jakość utrzymuje się na niskim poziomie.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się