Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Białystok – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Pod pojęciem sprzęgła hydrokinetycznego kryje się konwerter momentu obrotowego. Mamy tu do czynienia z urządzeniem zamontowanym pomiędzy skrzynią biegów, a jednostką napędową w wielu nowoczesnych pojazdach i maszynach. Część ta jest zamykana w obudowie i standardowe warsztaty nie mają do niej dostępu, więc ich oferty obejmują jedynie wymianę sprzęgła hydrokinetycznego. Koszt nowego sprzęgła sięga poziomu kilku tysięcy złotych. Można wybrać jakiś tańszy zamiennik lub część używaną, ale zwykle jakość takich elementów pozostawia wiele do życzenia.

Pozytywną informacją jest możliwość przywrócenia praktycznie pełnej sprawności sprzęgła o takiej konstrukcji, w przystępnej cenie kilkuset złotych. Należy więc skorzystać z naszej oferty obejmującej skuteczną regenerację. Jest ona kierowana do klientów z Białegostoku i całego regionu.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku pojawienia się różnych problematycznych objawów, takich jak na przykład wibracje sprzęgła, ślizganie, niepokojące dźwięki oraz wysoka temperatura skrzyni. Często awarie sprzęgła hydrokinetycznego są sygnalizowane w programach diagnostycznych, jako błędy P0740, a także P0741.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Białymstoku

W naszej ofercie można znaleźć realizację usług z zakresu regeneracji obejmującej kilka podstawowych czynności. Pierwszym etapem jest opróżnienie przekładni hydrokinetycznej z oleju przy pomocy nowoczesnego urządzenia. Następnie korzystamy ze specjalnego sprzętu do cięcia korpusu. Po wyjęciu i demontażu sprzęgła, wszystkie elementy są myte na zimno i gorąco. Po ocenie elementów, pod kątem ich stanu, komponenty wadliwe są wymieniane. Dopiero po takim działaniu można zmontować sprzęgło i zespawać jego obudowę. Efektem takiej pracy jest sprawne sprzęgło hydrokinetyczne zachowujące niezawodność przez wiele kilometrów.

Nasze usługi są objęte gwarancją. Potrafimy skutecznie poradzić sobie ze wszystkimi rodzajami konwerterów. Współpraca z firmami kurierskimi sprawia, że obsługujemy wysyłkowo klientów z całej Polski, w tym również z obszaru Białegostoku i okolic.

4.7/5 - (4 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się