Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Biecz – skuteczne usuwanie awarii

W ofercie naszego serwisu można znaleźć usługi dla osób prywatnych i firm z miejscowości Biecz i nie tylko. Zajmujemy się kompleksową regeneracją sprzęgieł hydrokinetycznych. Części te zapewniają odpowiedni komfort jazdy podczas zmiany przełożeń przez skrzynię automatyczną. Nieprawidłowe funkcjonowanie takich sprzęgieł wpływa źle na działanie skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. Nasze usługi pomagają jednak w zwalczaniu takich kłopotów.

Innowacyjna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Biecz – sprawdź nasze usługi!

Nasza pomoc przyda się, gdy zauważone zostaną problemy, takie jak:

– przeciąganie biegów na wyższych obrotach,

– hałasy (stuki i szumy) w czasie przyspieszania i zmiany biegów,

– falowanie obrotów silnika,

– pogorszenie obrotów jednostki napędowej.

Nasi klienci z Biecza i okolic mają zapewnioną dokładną, ale jednocześnie szybką regenerację sprzęgieł hydrokinetycznych. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami, warsztatami samochodowymi, itp.

Regeneracja wykonywana w naszej firmie polega na demontażu sprzęgła na części i ich dokładnym umyciu na zimno oraz gorąco. Wadliwe elementy są dodatkowo wymieniane na nowe. Całość jest później składana i nadaje się do ponownego użytku nawet na dalekich przebiegach.

Zapewniamy klientom obsługę wysyłkową. Po wykonaniu naprawy lub znalezieniu identycznego zregenerowanego sprzęgła w magazynie, odsyłamy sprawny komponent do klienta bez zbędnego oczekiwania.

5/5 - (1 vote)