Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Bielsko-Biała – zamów skuteczną regenerację i oszczędzaj!

Współczesne pojazdy posiadające automatyczne skrzynie biegów, posiadają również specjalne sprzęgła hydrokinetyczne. Prawidłowe działanie takich elementów ma istotny wpływ na funkcjonowanie jednostki napędowej oraz skrzyni biegów. Dość kompleksowa budowa takich sprzęgieł sprawia, że uszkodzenie i wymiana oznacza spory wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Opcją alternatywną jest skorzystanie z naszej oferty regeneracji i naprawy takich komponentów. Obsługujemy między innymi klientów z regionu Bielska-Białej.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Bielsku-Białej

Oferujemy wsparcie, gdy pojawią się problemy związane z wibracjami sprzęgła, przegrzaniem przekładni, ślizganiem sprzęgła, itp. W naszej szerokiej ofercie znajdują się liczne usługi dotyczące wielu typów sprzęgieł hydrokinetycznych.

Jedną z podstawowych usług naszego serwisu jest rozłożenie sprzęgła na części pierwsze oraz ich dokładne czyszczenie i wyważanie. Często samo czyszczenie i serwis sprawia, że znika wiele problemów, a także usterek.

Poważniejsze awarie wymagają z kolei wymiany elementów, które nie nadają się do dalszego użytku. Taka regeneracja kosztuje około kilkuset złotych, więc jest bardziej opłacalna w porównaniu z wymianą sprzęgła hydrokinetycznego na nowe. Ponadto nie trzeba martwić się kupowaniem niedrogich, ale niskiej jakości części używanych lub zamienników z niepewnych źródeł.

Nasi klienci z Bielska-Białej oraz innych regionów Polski mogą korzystać z obsługi wysyłkowej. Zapraszamy do współpracy serwisy samochodowe, niezależne warsztaty oraz firmy reprezentujące różne branże i klientów indywidualnych.

4.9/5 - (8 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się