Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Blachownia – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest kierowana do wszystkich zainteresowanych klientów z regionu Blachowni i okolic. Uwzględnia ona fachową naprawę konwertera momentu obrotowego. Jest to element zapewniający optymalny stopień wygody w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Oprócz tego bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma ważny wpływ na stan automatycznej przekładni oraz silnika. To dlatego trzeba sprawnie reagować na możliwe uszkodzenia i wady sprzęgieł hydrokinetycznych.

Efektywna regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych w Blachowni

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość skomplikowaną konstrukcją. Zniszczenie takich komponentów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym jednostka napędowa i przekładnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku pojawienia się charakterystycznych objawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak między innymi spadek osiągów, przeciąganie przełożeń podczas jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie zwiększania prędkości i zmiany przełożeń.

Nasi klienci z Blachowni mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich elementów. Są one następnie kontrolowane pod względem zużycia. Komponenty uszkodzone lub zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo zregenerowanych sprzęgieł hydrokinetycznych na stanie, więc w wielu przypadkach zapewniamy sprawny komponent od ręki, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy przystępne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Blachowni i regionu zapewniamy profesjonalną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się