Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Bobowa – skuteczna naprawa poważnych awarii

Jesteśmy firmą obsługującą klientów indywidualnych, firmy oraz inne podmioty z Bobowej oraz całej Polski. Zajmujemy się kompleksową regeneracją sprzęgieł hydrokinetycznych. Części te mają za zadanie zapewnić odpowiedni komfort podróżowania podczas zmiany przełożeń przez automatyczną skrzynię biegów. Nieprawidłowe działanie tych sprzęgieł wpływa źle na funkcjonowanie i żywotność przekładni, jak i jednostki napędowej.

Porządna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Bobowa – zapraszamy!

Nasze usługi są godne uwagi, gdy pojawią się następujące problemy:

– różne hałasy i dźwięki emitowane podczas przyspieszania i zmiany przełożeń,

– zbyt długie przetrzymywanie przełożenia na wysokich obrotach,

– nierówna praca silnika i pogorszenie jego osiągów.

Klienci z Bobowej i regionu mają zapewnioną sprawną oraz dokładną regenerację sprzęgieł hydrokinetycznych. Zapewniamy wsparcie firmom, osobom prywatnym, niezależnym warsztatom, autoryzowanym serwisom, itp.

Regeneracja polega na demontażu sprzęgła na czynniki pierwsze. Są one dokładnie myte i sprawdzane pod kątem ich stanu. Uszkodzone elementy wymieniamy na nowe i montujemy mechanizm w całość. Tak przygotowane sprzęgło będzie działać bezproblemowo przez wiele kilometrów.

Oferujemy wysyłkową obsługę wszystkich zainteresowanych klientów. Czas wysyłki gotowego sprzętu jest zawsze ograniczony do koniecznego minimum.

5/5 - (1 vote)