Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Brwinów – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest stworzona dla wszystkich chętnych klientów z terenu Brwinowa i okolic. Uwzględnia ona nowoczesną regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to element zapewniający podwyższony poziom wygody w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Ponadto prawidłowa praca takiego sprzęgła ma ważny wpływ na działanie automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego należy sprawnie reagować na możliwe uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Brwinowie

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się całkiem kompleksową konstrukcją. Uszkodzenie takich komponentów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym silnik i przekładnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w przypadku wystąpienia charakterystycznych objawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak na przykład spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie przyspieszania i przerzucania biegów.

Klienci naszej firmy z Brwinowa mogą liczyć na profesjonalne wsparcie pod względem regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama pomoc polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie oceniane pod kątem uszkodzenia. Części uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo sprawnych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny element od razu, w zamian za wadliwy. Zapewniamy atrakcyjne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Brwinowa i okolic oferujemy sprawną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się