Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Brzeg – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgło hydrokinetyczne jest istotnym podzespołem pojazdów mechanicznych posiadających automatyczne skrzynie biegów. Właściwe funkcjonowanie tych sprzęgieł wpływa również na prawidłowe działanie automatycznej przekładni, jak również jednostki napędowej. Dość nowoczesna i skomplikowana budowa takich elementów może być jednak problematyczna, ze względu na spory koszt ewentualnej wymiany. Wszystkim naszym klientom z Brzegu i województwa opolskiego oferujemy jednak rozwiązanie alternatywne polegające na naprawie i regeneracji konwerterów momentu obrotowego.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Brzegu

Standardową usługą naszej firmy jest rozłożenie sprzęgła na części, które są dokładnie czyszczone, jak również wyważane. W większości standardowych problemów, takie czyszczenie i konserwacja pozwala na pozbycie się kłopotów.

Oferujemy skuteczne wsparcie, gdy pojawią się problemy związane ze ślizganiem się sprzęgła, wibracjami, zbyt wysoką temperaturą przekładni, itp.

Obsługujemy wysyłkowo klientów z Brzegu , jak również innych zakątków naszego kraju. Oferowane przez nas usługi stanowią świetną opcję dla autoryzowanych i niezależnych serwisów pojazdów, firm oraz osób prywatnych. 

W przypadku silniejszych awarii i uszkodzeń, realizujemy usługę czyszczenia wraz z wymianą elementów, które nie mogą zostać wykorzystane do normalnego użytkowania. Najczęściej taka usługa kosztuje kilkaset złotych. W porównaniu z wydatkiem kilku tysięcy złotych na nowe sprzęgło, opcja ta jest o wiele bardziej opłacalna. Rozwiązanie to jest też bardzo bezpieczne, ponieważ eliminuje problemy związane z kupowaniem niskiej jakości części używanych lub podejrzanie tanich zamienników.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się