Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Brzeszcze – zadzwoń do nas!

Nasza pracownia przygotowała ofertę obejmującą usługi z zakresu regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy między innymi klientów z Brzeszczy i okolic. Wszystkie zadania wykonujemy korzystając z wysokiej jakości części i nowoczesnego sprzętu. Jest on obsługiwany przez doświadczonych specjalistów mogących się pochwalić wysokimi kwalifikacjami i dbałością o jakość napraw.

Porządna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Brzeszczach i innych miejscowościach

Oferujemy skuteczną naprawę sprzęgieł hydrokinetycznych, po wykryciu następujących nieprawidłowości:

– nadmierne i nietypowe drgania,

– przegrzanie elementów sprzęgła oraz skrzyni biegów,

– nietypowe hałasy podczas przyspieszania i zmiany biegów,

– ślizganie się sprzęgła,

– uszkodzenia wywołane zanieczyszczeniem oleju lub jego niską jakością.

Sprzęgła, które nie działają prawidłowo, można dostarczyć nam osobiście lub przesłać je kurierem. Obsługa wysyłkowa to nasz duży atut, dzięki któremu obsługujemy klientów ogólnopolskich, w tym osoby i firmy z Brzeszczy.

Nasi pracownicy świetnie radzą sobie z likwidowaniem zarówno standardowych, jak i bardziej skomplikowanych awarii sprzęgieł hydrokinetycznych. Dodatkowo regeneracja kosztująca kilkaset złotych jest znacznie tańsza w porównaniu z kupnem nowego podzespołu. Jest to też pewniejsza opcja niż kupno tanich chińskich zamienników lub części używanych z nieznanego źródła.

Udzielamy gwarancji na sprzęgła zregenerowane w naszej pracowni. W naszych magazynach znajduje się wiele konwerterów już po regeneracji. W wielu przypadkach klient otrzymuje więc sprawny element po absolutnie minimalnym czasie oczekiwania.

5/5 - (1 vote)