Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Buk – wybierz nasze skuteczne i niedrogie usługi!

Sprzęgło hydrokinetyczne jest elementem umiejscowionym pomiędzy silnikiem, a skrzynią biegów. Takie rozwiązanie technologiczne jest stosowane w wielu współczesnych samochodach. Podzespół ten jest zamykany w obudowie. W większości warsztatów oferowana jest tylko wymiana takiego sprzęgła (bez możliwości naprawy). Zakup nowej części zwykle oznacza wydatek na poziomie kilku tysięcy złotych. Oszczędzanie i zakup niskiej jakości lub używanych sprzęgieł może z kolei doprowadzić do kolejnych awarii po krótkim czasie.

Na szczęście można niedrogo przywrócić praktycznie całkowitą sprawność konwertera momentu obrotowego. Nasza oferta obejmuje profesjonalną regenerację w cenie zaledwie kilkuset złotych. Usługi świadczymy między innymi dla klientów z Buku i województwa wielkopolskiego.

Warto zgłosić się do nas po zauważeniu problemów, takich jak wibracje i ślizganie się sprzęgła oraz nietypowe dźwięki. Objawem problemu jest też wysoka temperatura skrzyni biegów albo wykrycie błędów o kodach P0740, jak również P0741.

Kompleksowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Buku

W profesjonalny sposób regenerujemy sprzęgła hydrokinetyczne wykonując poniższe czynności:

– opróżnienie przekładni hydrokinetycznej z oleju,

– rozcinanie obudowy za pomocą specjalnego sprzętu,

– precyzyjne mycie na zimno i gorąco,

– ocena stanu komponentów i ich uszkodzeń,

– wymiana wadliwych części na nowe,

– montaż całości,

– spawanie obudowy.

Po wykonaniu tych czynności, sprzęgło hydrokinetyczne nadaje się do dalszego użytkowania przez długi czas.

Nasze usługi są objęte gwarancją. Ponadto potrafimy poradzić sobie z praktycznie wszystkimi modelami i typami sprzęgieł hydrokinetycznych. Za sprawą obsługi wysyłkowej, udzielamy wsparcia warsztatom, firmom i osobom prywatnym z całego kraju, w tym również z miejscowości Buk.

5/5 - (1 vote)