Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Busko-Zdrój – wysoki profesjonalizm i skuteczność

W większości nowoczesnych aut z automatycznymi skrzyniami biegów, stosowane są również sprzęgła hydrokinetyczne. Prawidłowa praca takich komponentów w istotny sposób wpływa na funkcjonowanie oraz solidność silnika, jak również samej skrzyni biegów. Złożona budowa tych części przekłada się na ich wysoką cenę. Na szczęście nasz serwis zajmuje się efektywnymi i niedrogimi naprawami typowych oraz bardziej skomplikowanych awarii tych podzespołów.

Porządna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Busko-Zdrój – sprawdź naszą ofertę!

Zapewniamy pomoc w przypadku wykrycia nietypowych dźwięków, objawów ślizgania się sprzęgła, przegrzania przekładni albo pogorszonych osiągów silnika. Zawsze kładziemy nacisk na dużą precyzję, ale też szybkie tempo pracy.

W ramach usługi regeneracyjnej, demontujemy sprzęgło hydrokinetyczne na części. Są one następnie myte na zimno oraz gorąco przy wykorzystaniu specjalistycznych myjek. Bardzo często samo czyszczenie wystarczy do pozbycia się większości, a nawet wszystkich problemów.

Oczywiście trudniejsze awarie, oprócz mycia, wymagają kontroli elementów pod kątem uszkodzeń. Wadliwe komponenty są wymieniane na nowe, pochodzące od zaufanych dostawców. Kosz takiej usługi to zazwyczaj kilkaset złotych, więc jest on wielokrotnie mniejszy niż cena kupna nowego konwertera. Kupno azjatyckiej podróbki lub niepewnej części używanej również nie ma sensu, tym bardziej, że udzielamy gwarancji na nasze usługi.

Nasi klienci z Buska-Zdroju mogą korzystać z naszej oferty dzięki obsłudze wysyłkowej. Zawsze wysyłamy zregenerowane części bez zbędnego oczekiwania.

5/5 - (1 vote)