Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Chęciny – skuteczne zwalczanie wielu awarii

Nowoczesne pojazdy wyposażone w automatyczne przekładnie, posiadają również tak zwane sprzęgła hydrokinetyczne, czyli konwertery momentu obrotowego. Są to skomplikowane części, których naprawa sprawia problem wielu mechanikom. Zwykle ogranicza się ona do wymiany całego podzespołu na inny. Nowe sprzęgło tego typu może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Tańsze części używane lub azjatyckie zamienniki są z kolei bardzo zawodne. Na szczęście nasza firma oferuje efektywną naprawę takich elementów.

Porządna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Chęciny – skuteczność i jakość na najwyższym poziomie

Nasz serwis zatrudnia specjalistów mogących się pochwalić rozległą wiedzą i dużym doświadczeniem zawodowym. Są oni w stanie bez problemów likwidować awarie sprzęgieł hydrokinetycznych. Naszym klientom z regionu Chęcin oferujemy nie tylko usługi, ale również porady związane z prawidłowym użytkowaniem pojazdów wyposażonych w sprzęgła hydrokinetyczne.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ze względów praktycznych, jak również ekonomicznych. Koszt regeneracji to zwykle około kilkaset złotych. Nasze usługi są objęte gwarancją, więc naprawione elementy będą działać prawidłowo przez wiele kilometrów.

Przyjmujemy sprzęgła osobiście w naszym warsztacie lub drogą wysyłkową. To dlatego jesteśmy dostępni dla zleceniodawców z Chęcin i innych regionów Polski.

5/5 - (1 vote)