Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Chełm – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgło hydrokinetyczne, czyli inaczej konwerter momentu obrotowego jest podzespołem umieszczanym pomiędzy silnikiem, a przekładnią w różnych nowoczesnych konstrukcjach samochodów. Jest to część zamknięta w obudowie, czyli jest niedostępna dla większości warsztatów. Wymiana takiego sprzęgła na nowe jest bardzo kosztowna. Kupno niskiej jakości zamienników lub elementów używany jest z kolei związany z ryzykiem szybkiego powrotu awarii.

Na szczęście każdy może odzyskać w pełni sprawne sprzęgło wydając na to zaledwie kilkaset złotych. Rozwiązaniem problemu jest bowiem przygotowana przez nas oferta skutecznej regeneracji sprzęgieł dla klientów z Chełma i nie tylko.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w przypadku ślizgania się sprzęgła lub wykrycia niepokojących dźwięków, a także gdy temperatura przekładni będzie wysoka. Udzielamy też pomocy w przypadku wykrycia błędów diagnostycznych P0740 oraz P0741.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Chełmie

Zajmujemy się skuteczną regeneracją, która rozpoczyna się od demontażu całości. Następnie części składowe są myte na gorąco i na zimno. Wadliwe komponenty są wymieniane na nowe, a całość jest jeszcze wyważana i sprawdzana. Sprawny konwerter momentu obrotowego jest montowany w obudowie i spawany. Tak zregenerowany sprzęt może być bezproblemowo użytkowany przez wiele tysięcy kilometrów.

Oferujemy gwarancję na świadczone przez nas usługi oraz świetnie radzimy sobie z różnymi rodzajami konwerterów. Współpraca z kurierami sprawia, że obsługujemy wysyłkowo klientów z całej Polski, w tym z Chełmu.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się