Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Chełmek – opłacalna naprawa

Sprzęgło hydrokinetyczne to specjalna część umieszczona między automatyczną skrzynią biegów, a silnikiem. Element ten jest zamykany w specjalnej obudowie, której nie da się przeciąć w większości warsztatów. Dlatego w przypadku awarii, oferują one tylko wymianę takiego sprzęgła. My na szczęście dysponujemy odpowiednim wyposażeniem i umiejętnościami, aby otworzyć obudowę i dokonać naprawy sprzęgła. Jest to lepsza opcja niż kupno niepewnych części używanych albo azjatyckich zamienników.

Nasza oferta obejmuje kompleksową regenerację sprzęgieł hydrokinetycznych dla klientów z Chełmka i regionu. Zadania są wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców.

Gdy zauważysz nietypowe hałasu, drgania albo ślizganie się sprzęgła, zgłoś się do nas. Skorzystaj również z naszej oferty, jeśli komputer diagnostyczny wyświetla kody błędów P0740 oraz P0741.

Kompleksowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego Chełmek – wybierz nas!

Po rozebraniu sprzęgła na części pierwsze, są one czyszczone. Wadliwe elementy są dodatkowo wymieniane na nowe. Następnie całość jest składana i nadaje się do dalszego użytku. Oferujemy regenerację pozwalającą na bezproblemowe działanie sprzęgła przez wiele kilometrów. Dodatkowo udzielamy porad odnośnie prawidłowej eksploatacji auta z takim rozwiązaniem technologicznym.

Nasze usługi są objęte gwarancją. Radzimy sobie doskonale z wszystkimi modelami i rodzajami sprzęgieł hydrokinetycznym. Klienci z Chełmka i okolic mogą korzystać z naszej oferty, dzięki obsłudze wysyłkowej.

5/5 - (1 vote)