Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Chodzież – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest stworzona dla wszystkich chętnych klientów z terenu Chodzieży i okolic. Uwzględnia ona profesjonalną regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający optymalny poziom wygody w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Poza tym bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na stan automatycznej przekładni oraz silnika. To dlatego trzeba szybko reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Chodzieży

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość złożoną konstrukcją. Awaria takich komponentów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również silnik i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych objawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane podczas zwiększania prędkości i przerzucania biegów.

Nasi klienci z Chodzieży mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, serwisy samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama pomoc polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie oceniane pod kątem uszkodzenia. Elementy uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo naprawionych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu sytuacjach przekazujemy sprawny komponent bezzwłocznie, w zamian za uszkodzony. Zapewniamy atrakcyjne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Chodzieży i okolic oferujemy sprawną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)