Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Czarnków – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest kierowana do wszystkich chętnych klientów z obszaru Czarnkowa i okolic. Obejmuje ona nowoczesną regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający optymalny stopień wygody w czasie jazdy, podczas zmiany przełożeń. Oprócz tego prawidłowa praca takiego podzespołu ma ważny wpływ na funkcjonowanie automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba szybko reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Czarnkowie

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się całkiem skomplikowaną konstrukcją. Awaria takich podzespołów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo przykrych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku wystąpienia charakterystycznych przejawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie biegów podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas zwiększania prędkości i przerzucania przełożeń.

Nasi klienci z Czarnkowa mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa, serwisy samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod kątem uszkodzenia. Komponenty uszkodzone albo zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo sprawnych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu sytuacjach oferujemy sprawny komponent bezzwłocznie, w zamian za wadliwy. Zapewniamy przystępne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Czarnkowa i regionu gwarantujemy bezproblemową obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się