Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Czarny Dunajec – regeneracja na doskonałym poziomie

Nasz serwis obsługuje osoby prywatne, firmy oraz różne podmioty z Czarnego Dunajca i innych miejscowości. Oferujemy szeroko pojętą regenerację sprzęgieł hydrokinetycznych. Te podzespoły są odpowiedzialne za zapewnienie optymalnego komfortu jazdy w czasie, gdy skrzynia automatyczna zmienia przełożenia. Wadliwe działanie takich sprzęgieł ma zły wpływ na skrzynię biegów, a także silnik. Wsparcie naszych pracowników polega na efektywnej eliminacji tych problemów.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego Czarny Dunajec – wybierz nas!

Pomoc naszych pracowników przyda się po wykryciu poniższych objawów:

– nietypowe hałasy słyszane podczas zmiany biegów i przyspieszania,

– przeciąganie biegów podczas jazdy na wyższych obrotach,

– nierówna praca jednostki napędowej,

– gorsze osiągi silnika.

Zleceniodawcy z Czarnego Dunajca i okolic mogą liczyć na precyzyjną i sprawną regenerację konwerterów momentu obrotowego. Pomagamy klientom indywidualnym, firmom, warsztatom, autoryzowanym serwisom, itp.

Oferowana przez nas regeneracja obejmuje rozłożenie sprzęgła na części i ich dokładnym myciu. Uszkodzone komponenty wymieniamy na nowe i dopiero po tych czynnościach składamy sprzęgło. Będzie ono gotowe do niezawodnej pracy przez dziesiątki tysięcy kilometrów.

Nasza oferta uwzględnia obsługę wysyłkową. Po znalezieniu w magazynie identycznej zregenerowanej części lub wykonaniu naprawy, sprawne sprzęgło jest wysyłane od razu pod wskazany adres.

5/5 - (1 vote)