Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Czechowice-Dziedzice – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgło hydrokinetyczne jest istotnym podzespołem pojazdów mechanicznych posiadających automatyczne skrzynie biegów. Właściwe funkcjonowanie tych sprzęgieł wpływa również na prawidłowe działanie automatycznej przekładni, jak również jednostki napędowej. Dość nowoczesna i skomplikowana budowa takich elementów może być jednak problematyczna, ze względu na spory koszt ewentualnej wymiany. Wszystkim naszym klientom z miejscowości Czechowice-Dziedzice i województwa śląskiego oferujemy jednak rozwiązanie alternatywne polegające na naprawie i regeneracji konwerterów momentu obrotowego.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Czechowicach-Dziedzicach

Oferujemy skuteczne wsparcie, gdy pojawią się problemy związane ze ślizganiem się sprzęgła, wibracjami, zbyt wysoką temperaturą przekładni, itp.

Standardową usługą naszej firmy jest rozłożenie sprzęgła na części, które są dokładnie czyszczone, jak również wyważane. W większości standardowych problemów, takie czyszczenie i konserwacja pozwala na pozbycie się kłopotów.

Obsługujemy wysyłkowo klientów z Czechowic-Dziedzic , jak również innych zakątków naszego kraju. Oferowane przez nas usługi stanowią świetną opcję dla autoryzowanych i niezależnych serwisów pojazdów, firm oraz osób prywatnych z rejonu Czechowic-Dziedzic. 

W przypadku silniejszych awarii i uszkodzeń, realizujemy usługę czyszczenia wraz z wymianą elementów, które nie mogą zostać wykorzystane do normalnego użytkowania. Najczęściej taka usługa kosztuje kilkaset złotych. W porównaniu z wydatkiem kilku tysięcy złotych na nowe sprzęgło, opcja ta jest o wiele bardziej opłacalna. Rozwiązanie to jest też bardzo bezpieczne, ponieważ eliminuje problemy związane z kupowaniem niskiej jakości części używanych lub podejrzanie tanich zamienników.

5/5 - (1 vote)