Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Dąbrowa Górnicza – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Konwerter momentu obrotowego (czyli inaczej sprzęgło hydrokinetyczne) to istotny element montowany w nowoczesnych maszynach i pojazdach pomiędzy silnikiem, a przekładnią. Mamy w tym przypadku do czynienia z zamkniętą częścią, której wnętrze jest niedostępne dla zwykłych warsztatów. Dlatego firmy takie oferują jedynie wymianę tych elementów w przypadku ich awarii lub uszkodzenia. Proces ten wiąże się jednak z koniecznością poniesienia sporych kosztów na poziomie nawet kilku tysięcy złotych. Rzecz jasna, istnieje możliwość kupna elementów używanych lub niedrogich zamienników, ale ich jakość zwykle utrzymuje się na niskim poziomie.

Warto dodać, że każdy może przywrócić początkową sprawność takich układów sprzęgła bez konieczności wydawania ogromnych kwot. Jest to możliwe dzięki oferowanej przez nas skutecznej i niedrogiej regeneracji. Należy pamiętać, że nasza oferta jest dostępna dla klientów z całej Polski, w tym również dla osób i firm z regionu Dąbrowy Górniczej.

Fachowa regeneracja sprzęgła hydrokinetycznego przydaje się po wykryciu w programie diagnostycznym błędów z oznaczeniami P0740 oraz P0741. Udzielamy pomocy, gdy przekładnia się przegrzewa, a sprzęgło ślizga się, wibruje lub generuje dziwne hałasy.

Fachowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Dąbrowie Górniczej

Rozległa oferta naszej firmy obejmuje usługi związane z regeneracją, obejmujące wiele ważnych czynności. Pierwszym etapem jest pozbycie się oleju z przekładni i precyzyjne cięcie obudowy. Wykorzystujemy do tego nowoczesny sprzęt. Mechanizm jest następnie wyjmowany, rozkładany na części pierwsze, które są myte na gorąco i zimno, a także wyważane. Nasi fachowcy oceniają stan takich elementów i dokonują wymiany tych, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Sprzęgło jest następnie składane w całość i montowane w obudowie. Takie działania regeneracyjne przekładają się na prawidłowe i długotrwałe działanie podzespołu.

Udzielamy wielomiesięcznych gwarancji na nasze usługi. Świetnie radzimy sobie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi awariami wszystkich typów sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługa wysyłkowa sprawia, że nasza oferta jest dostępna dla klientów z regionu Dąbrowy Górniczej.

5/5 - (3 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się