Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Dąbrowa Tarnowska – serdecznie zapraszamy do kontaktu

Wiele współczesnych pojazdów mechanicznych jest wyposażonych w innowacyjne przekładnie automatyczne oraz sprzęgła hydrokinetyczne. Charakteryzują się one dość skomplikowaną konstrukcją. W przypadku ich awarii z pomocą przychodzi nasza pracownia i nasi fachowcy.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego Dąbrowa Tarnowska – sprawdź nas!

Zatrudniamy wykwalifikowany oraz doświadczony personel, który doskonale wie jak naprawiać i regenerować sprzęgła hydrokinetyczne. Wszyscy klienci z Dąbrowy Tarnowskiej mają więc zapewnioną fachową obsługę popartą wiedzą, doświadczeniem i znajomością współczesnych technologii.

Wybór naszej usługi to bardzo praktyczna opcja. Zakup konwertera momentu obrotowego to ogromny koszt, a do tego trzeba jeszcze doliczyć cenę usługi wymiany. Używane części oraz podzespoły niskiej jakości (np. azjatyckiej produkcji) mogą z kolei popsuć się po krótkim czasie. Dzięki naszym usługom można odzyskać sprawność sprzęgła i uniknąć dużych kosztów związanych z wymianą.

W ramach usługi regeneracji, demontujemy sprzęgło na czynniki pierwsze. Elementy są następnie czyszczone oraz kontrolowane pod kątem ich stanu. Zużyte albo zniszczone komponenty wymieniamy na nowe, pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Całość jest na końcu składana i sprawdzana pod kątem prawidłowego działania. Klient otrzymuje więc w pełni sprawne i niezawodne sprzęgło hydrokinetyczne.

Warto dodać, że obsługujemy wysyłkowo klientów z całego obszaru naszego kraju. Na nasze wsparcie mogą między innymi liczyć osoby prywatne, warsztaty, firmy i inne podmioty z Dąbrowy Tarnowskiej i okolic.

5/5 - (1 vote)