Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Dębica – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgło hydrokinetyczne to element montowany w pojazdach, pomiędzy ich silnikami, a skrzyniami biegów. Takie elementy są stosowane w nowoczesnych typach samochodów. Taki typ sprzęgła jest szczelnie zamknięty w specjalnej obudowie. Pracownicy tradycyjnych warsztatów nie posiadają odpowiednich narzędzi pozwalających na dostanie się do wnętrza. Ich oferty więc obejmują jedynie działania z zakresu wymiany sprzęgła. Operacja ta jest kosztowna, ponieważ nowe sprzęgła są bardzo drogie. Zakup niskiej jakości zamienników lub elementów używanych również nie jest sensownym rozwiązaniem problemu.

Dobrą informacją jest jednak to, że każdy może przywrócić całkowitą sprawność sprzęgła hydrokinetycznego, bez ponoszenia znacznych kosztów. Należy jedynie zwrócić uwagę na naszą ofertę, która obejmuje skuteczne regenerowanie takich sprzęgieł. Została ona stworzona między innymi z myślą o klientach z regionu Dębicy.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Dębicy

Trudnimy się skutecznym procesem regeneracji, którego początkiem jest demontaż całego sprzęgła na części pierwsze. Elementy te są następnie myte na zimno i gorąco, przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Uszkodzone i zużyte podzespoły wymieniamy na nowe, a następnie całość jest wyważana i dogłębnie kontrolowana. Zregenerowany konwerter momentu obrotowego jest z powrotem umieszczany w obudowie, która jest spawana. Właściwie zregenerowany element zapewnia niezawodne działanie przez bardzo długi czas i wiele kilometrów.

Oferujemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. Jesteśmy w stanie świetnie poradzić sobie z różnymi rodzajami sprzęgieł hydrokinetycznych. Dzięki współpracy z firmami kurierskimi, mamy możliwość obsługi wysyłkowej klientów z całej Polski, w tym również z Dębicy.

5/5 - (1 vote)