Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Dobczyce – porządna i niedroga regeneracja

Pod pojęciem sprzęgła hydrokinetycznego (lub konwertera momentu obrotowego) kryje się część zamontowana między automatyczną przekładnią, a jednostką napędową pojazdu. Komponent ten jest umieszczany w szczelnej, spawanej obudowie. Większość warsztatów nie ma możliwości jej otwarcia i dokonania napraw, więc w przypadku awarii oferują jedynie wymianę. Na szczęście w naszym serwisie posiadamy stosowny sprzęt obsługiwany przez wykwalifikowanych fachowców. To pozwala nam na bezproblemowe regenerowanie sprzęgieł hydrokinetycznych. Dzięki nam można uniknąć drogiego zakupu nowej części lub kupna niskiej jakości elementów używanych albo chińskich.

W ofercie naszej firmy dostępne są kompleksowe działania związane z regeneracją sprzęgieł hydrokinetycznych dla klientów z Dobczyc i całej Polski. Pomagamy po wykryciu nietypowych drgań i ślizgania się sprzęgła, przegrzania skrzyni, itp. Nasza pomoc obejmuje też błędy P0740 oraz P0741 wyświetlające się w programie po podłączeniu komputera do złącza diagnostycznego.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego Dobczyce – zadzwoń!

Nasza usługa obejmuje demontaż sprzęgła na czynniki pierwsze, które przechodzą następnie proces czyszczenia. Uszkodzone części składowe dodatkowo są wymieniane na nowe pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Po złożeniu całości i jej przetestowaniu, sprzęgło jest gotowe do dalszej eksploatacji przez wiele kilometrów.

Oferujemy gwarancję na świadczone usługi oraz fachowe porady z zakresu eksploatacji aut wyposażonych w takie sprzęgła. Naprawy są dostępne dla klientów z Dobczyc, dzięki oferowanej przez nas obsłudze wysyłkowej.

5/5 - (1 vote)