Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Drobin – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu jest przygotowana dla wszystkich chętnych zleceniodawców z terenu Drobina i okolic. Obejmuje ona profesjonalną regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to element gwarantujący optymalny poziom komfortu w czasie podróży, podczas zmiany przełożeń. Poza tym prawidłowa praca takiego podzespołu ma istotny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz silnika. To dlatego należy sprawnie reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Drobinie

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość kompleksową konstrukcją. Zniszczenie takich komponentów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do pojawienia się charakterystycznych objawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak między innymi spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie biegów w czasie jazdy na wyższych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas przyspieszania i zmiany przełożeń.

Nasi klienci z Drobina mogą liczyć na profesjonalne wsparcie pod względem naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie kontrolowane pod względem uszkodzenia. Części uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy dużo sprawnych sprzęgieł hydrokinetycznych na stanie, więc w wielu sytuacjach przekazujemy sprawny element bezzwłocznie, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Drobina i okolic zapewniamy sprawną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)