Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Dzierżoniów – zamów regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu powstała z myślą o klientach z regionu Dzierżoniowa i nie tylko. Potrafimy skutecznie wykonywać zlecenia obejmujące regenerację szeroko pojętych konwerterów momentu obrotowego. Są to innymi słowy sprzęgła hydrokinetyczne, które wpływają na komfort, dynamikę i płynność jazdy podczas zmiany przełożeń i przyspieszania w autach z automatycznymi skrzyniami biegów.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Dzierżoniowie

Trzeba mieć na uwadze to, że konwertery momentu obrotowego charakteryzują się bardzo zaawansowaną konstrukcją. Gdy dojdzie do awarii, może dojść nawet do uszkodzenia silnika, sprzęgła i przekładni.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego serwisu, gdy pojawią się problemy związane ze zużyciem lub uszkodzeniem sprzęgła hydrokinetycznego. Do grona powszechnych problemów można zaliczyć hałasy słyszane w czasie zmiany biegów i przyspieszania, pogorszone osiągi oraz falujące obroty.

W naszym magazynie posiadamy wiele typów, marek i modeli sprzęgieł, które przeszły już proces regeneracji. Potrafimy więc zapewnić dostęp do zregenerowanego i naprawionego podzespołu praktycznie od ręki. Nasza oferta jest o wiele tańsza niż kupno nowego sprzęgła za kilka tysięcy złotych oraz bezpieczniejsza niż nabycie niepewnych części używanych lub podejrzanie tanich zamienników (np. produkcji azjatyckiej).

Zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne z obszaru Dzierżoniowa mają zapewnioną naszą fachową pomoc w zakresie regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Jesteśmy w stanie skutecznie realizować zlecenia na rzecz serwisów pojazdów, firm oraz klientów indywidualnych.

Sama usługa obejmuje rozcięcie obudowy, demontaż sprzęgła i mycie ciśnieniowe jego wszystkich elementów. Następnie są one sprawdzane i wymieniane, gdy nie nadają się do dalszej eksploatacji. Całość jest następnie montowana i zamykana w szczelnie spawanej obudowie.

5/5 - (1 vote)