Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Elbląg – zamów skuteczną regenerację i oszczędzaj!

Nowoczesne pojazdy mechaniczne wyposażone w automatyczne skrzynie biegów, bardzo często posiadają również specjalne elementy, jakimi są sprzęgła hydrokinetyczne. Prawidłowe funkcjonowanie takich elementów w istotny sposób wpływa na działanie skrzyni biegów oraz silnika. Skomplikowana konstrukcja takich elementów oznacza, że ich wymiana jest bardzo kosztowna (często jest to kilka tysięcy złotych). Na szczęście przychodzimy z pomocą polegającą na dużo tańszej regeneracji takich sprzęgieł. Usługa ta jest dostępna między innymi dla klientów z obszaru Elbląga.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Elblągu

Gwarantujemy wsparcie w przypadku pojawienia się problemów, takich jak wibrowanie sprzęgła, ślizganie sprzęgła, przegrzanie przekładni, itp. Nasza oferta jest obszerna i obejmuje ona wiele usług powiązanych z różnymi rodzajami sprzęgieł hydrokinetycznych.

Awarie o poważniejszym charakterze, wymagają wymiany pewnych komponentów, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Regeneracja tego typu wiąże się z kosztem na poziomie kilkuset złotych, więc taka opcja jest bardziej opłacalna w porównaniu z kupnem nowego sprzęgła. Dodatkowo można uniknąć kupowania części używanych lub niedrogich zamienników niskiej jakości.

Do grona podstawowych form naszej pomocy zalicza się rozkładanie sprzęgła na części i dokładne czyszczenie tych komponentów, wraz z ich wyważaniem. Często wystarczy sam serwis i czyszczenie, aby pozbyć się wielu usterek i awarii.

Nasi klienci z Elbląga i innych zakątków Polski, mają dostęp do obsługi drogą wysyłkową. Zachęcamy do współpracy niezależne warsztaty, autoryzowane serwisy, firmy z różnych branż czy też klientów indywidualnych.

5/5 - (1 vote)