Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Glinojeck – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest stworzona dla wszystkich chętnych zleceniodawców z terenu Glinojecka i okolic. Obejmuje ona nowoczesną regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający optymalny stopień wygody w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Ponadto prawidłowa praca takiego sprzęgła ma ważny wpływ na działanie automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego należy sprawnie reagować na pojawiające się uszkodzenia i wady konwerterów momentu obrotowego.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Glinojecku

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się całkiem skomplikowaną konstrukcją. Uszkodzenie takich podzespołów może doprowadzić do różnych niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale poza tym silnik i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku wystąpienia charakterystycznych objawów wady konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na wyższych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie zwiększania prędkości i zmiany biegów.

Nasi klienci z Glinojecka mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie w zakresie naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich elementów. Są one następnie kontrolowane pod względem zużycia. Elementy uszkodzone lub zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy wiele zregenerowanych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny element bezzwłocznie, w zamian za wadliwy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Glinojecka i regionu gwarantujemy bezproblemową obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się