Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Głogów – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgła hydrokinetyczne są niezwykle istotnymi elementami wyposażenia pojazdów posiadających automatyczne skrzynie biegów. To od ich sprawnego działania zależy funkcjonowanie i niezawodność skrzyni biegów, a także jednostki napędowej. Zaawansowana konstrukcja takiego sprzęgła sprawia, że jego awaria i ewentualna wymiana może być kosztowna. Na szczęście oferujemy klientom z Głogowa fachowe wsparcie w zakresie regeneracji i naprawy takich elementów.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Stargardzie

Zapewniamy pomoc w przypadku pojawienia się różnych objawów, takich jak ślizganie sprzęgła, wibracje, przegrzanie, itp. Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje wiele form pomocy.

Obsługujemy wysyłkowo klientów ze Stargardu i innych regionów Polski. Z naszej pomocy mogą korzystać warsztaty samochodowe, autoryzowane serwisy, różne firmy, a także osoby prywatne z rejonu głogowskiego. 

Podstawową usługą jest rozebranie sprzęgła hydrokinetycznego na części i wyczyszczenie oraz wyważenie jego elementów. W wielu przypadkach dzięki takiemu postępowaniu, można pozbyć się różnych usterek.

Poważniejsze problemy wiążą się z koniecznością wykonania powyższej usługi wraz z wymianą części składowych, które nie nadają się do użytkowania. Zwykle koszt takiego wsparcia to kilkaset złotych, więc jest on o wiele mniejszy w porównaniu z wymianą sprzęgła na nowe. Opcja ta jest też bezpieczniejsza niż kupno części używanej albo nowej chińskiej, której jakość pozostawia wiele do życzenia.

5/5 - (1 vote)