Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Góra Kalwaria – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest kierowana do wszystkich zainteresowanych klientów z obszaru Góry Kalwarii i okolic. Obejmuje ona profesjonalną naprawę konwertera momentu obrotowego. Jest to element gwarantujący podwyższony stopień wygody w czasie podróży, podczas zmiany przełożeń. Oprócz tego bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma ważny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba szybko reagować na możliwe uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Górze Kalwarii

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się całkiem kompleksową konstrukcją. Zniszczenie takich komponentów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo przykrych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i przekładnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych objawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie biegów w czasie jazdy na wyższych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas zwiększania prędkości i zmiany przełożeń.

Nasi klienci z Góry Kalwarii mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie w zakresie naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie oceniane pod względem zniszczenia. Komponenty uszkodzone lub zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy wiele zregenerowanych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu sytuacjach zapewniamy sprawny element od razu, w zamian za wadliwy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Góry Kalwarii i okolic zapewniamy profesjonalną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się