Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Gostyń – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu jest stworzona dla wszystkich chętnych klientów z regionu Gostynia i okolic. Obejmuje ona nowoczesną naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent gwarantujący podwyższony stopień wygody w czasie podróży, podczas zmiany przełożeń. Poza tym efektywna praca takiego podzespołu ma ważny wpływ na stan automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego trzeba szybko reagować na ewentualne uszkodzenia i wady sprzęgieł hydrokinetycznych.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Gostyniu

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem skomplikowaną konstrukcją. Awaria takich komponentów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku pojawienia się charakterystycznych objawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak między innymi spadek osiągów, przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas zwiększania prędkości i przerzucania biegów.

Nasi klienci z Gostynia mogą liczyć na profesjonalne wsparcie pod względem naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie kontrolowane pod kątem zużycia. Elementy uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy wiele naprawionych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu sytuacjach przekazujemy sprawny komponent od razu, w zamian za wadliwy. Oferujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Gostynia i okolic gwarantujemy sprawną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się