Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Grybów – porządna regeneracja

Konwertery momentu obrotowego (sprzęgła hydrokinetyczne) to części umieszczane pomiędzy silnikiem, a automatyczną skrzynią biegów. Są one zamknięte w szczelnych obudowach, których otwarcie wymaga specjalistycznego sprzętu i umiejętności. Nic więc dziwnego, że większość warsztatów jedynie wymienia takie sprzęgła na inne, gdy dojdzie do ich awarii.

Prowadzony przez nas serwis zajmuje się efektywną naprawą sprzęgieł hydrokinetycznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców korzystających z innowacyjnego zaplecza technicznego. Są to mocne strony, które przekładają się na sprawną i precyzyjną regenerację. Można więc uniknąć zakupu nowego sprzęgła za cenę kilku tysięcy złotych lub części używanej albo azjatyckiej podróbki, która nie będzie trwała.

Zapewniamy wysyłkową obsługę klientów ogólnopolskich, w tym również z regionu Grybowa. Zapewniamy pomoc, gdy pojawią się problemy, takie jak ślizganie się i wibracje sprzęgła, różne hałasy, wysoka temperatura przekładni oraz spadek osiągów jednostki napędowej. Dzięki nam można też pozbyć się błędów P0740 i P0741 wyświetlanych w programie diagnostycznym.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Grybów – zapraszamy

Oferowana przez nas regeneracja to usługa obejmująca rozebranie sprzęgła na części, które są następnie dokładnie myte na zimno i gorąco przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Wadliwe elementy są wymieniane na nowe (posiadamy porządne, ale niedrogie części ze sprawdzonych źródeł). Na koniec całość jest składana i zamykana w obudowie.

Nasze usługi są objęte gwarancją. Dodatkowo nasi pracownicy odpowiadają na pytania i wątpliwości oraz udzielają porad z zakresu eksploatacji aut posiadających konwertery momentu obrotowego.

5/5 - (1 vote)