Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Iłża – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest kierowana do wszystkich chętnych klientów z obszaru Iłży i okolic. Obejmuje ona profesjonalną regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to komponent gwarantujący wysoki poziom wygody w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Oprócz tego efektywna praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na stan automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba sprawnie reagować na pojawiające się uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Iłży

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem skomplikowaną konstrukcją. Awaria takich podzespołów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również silnik i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w przypadku wystąpienia charakterystycznych przejawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak między innymi pogorszenie osiągów, przeciąganie przełożeń podczas jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas przyspieszania i przerzucania przełożeń.

Nasi klienci z Iłży mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie w zakresie regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama usługa polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie sprawdzane pod kątem uszkodzenia.

Komponenty uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana ponownie w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy dużo naprawionych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu sytuacjach zapewniamy sprawny element od razu, w zamian za uszkodzony. Zapewniamy przystępne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Iłży i regionu gwarantujemy profesjonalną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się