Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Jarocin – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest kierowana do wszystkich chętnych zleceniodawców z obszaru Jarocina i okolic. Obejmuje ona profesjonalną regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to element zapewniający optymalny poziom wygody w czasie podróży, podczas zmiany przełożeń. Poza tym bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma ważny wpływ na funkcjonowanie automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego trzeba sprawnie reagować na możliwe uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Jarocinie

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość skomplikowaną konstrukcją. Awaria takich komponentów może doprowadzić do różnych niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale również silnik i przekładnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku pojawienia się charakterystycznych przejawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak między innymi pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie przyspieszania i zmiany biegów.

Klienci naszej firmy z Jarocina mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, serwisy samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich elementów. Są one następnie kontrolowane pod kątem zużycia. Komponenty uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy wiele naprawionych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu sytuacjach przekazujemy sprawny komponent bezzwłocznie, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy przystępne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Jarocina i regionu gwarantujemy sprawną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się