Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Jastrowie – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest kierowana do wszystkich zainteresowanych klientów z obszaru Jastrowia i okolic. Obejmuje ona fachową naprawę konwertera momentu obrotowego. Jest to element gwarantujący optymalny stopień komfortu w czasie podróży, podczas zmiany przełożeń. Ponadto prawidłowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego należy szybko reagować na pojawiające się uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Jastrowiu

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem złożoną konstrukcją. Awaria takich podzespołów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale poza tym jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych przejawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, przeciąganie biegów podczas jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie zwiększania prędkości i zmiany biegów.

Nasi klienci z Jastrowia mogą liczyć na profesjonalne wsparcie pod względem naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie sprawdzane pod kątem uszkodzenia. Komponenty uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo sprawnych sprzęgieł hydrokinetycznych w magazynie, więc w wielu przypadkach przekazujemy sprawny komponent od ręki, w zamian za wadliwy. Oferujemy przystępne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Jastrowia i regionu oferujemy sprawną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się