Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Jelenia Góra – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Pod pojęciem konwertera momentu obrotowego kryje się tak zwane sprzęgło hydrokinetyczne. Jest to element montowany w nowoczesnych pojazdach i maszynach między przekładnią, a jednostką napędową. W tym przypadku mamy więc do czynienia z zamkniętą częścią, której wnętrze nie jest dostępne dla zwykłych serwisów i warsztatów. To dlatego tacy usługodawcy zapewniają tylko wymianę takich elementów, gdy dojdzie do ich zużycia lub awarii. Jest to jednak bardzo kosztowny proces, ze względu na ceny sprzęgieł hydrokinetycznych sięgające poziomu nawet kilku tysięcy złotych. Oczywiście kierowcy mają możliwość kupowania używanych elementów albo tańszych zamienników, jednak ich jakość jest najczęściej bardzo niska.

Należy pamiętać o tym, że każdy ma możliwość przywrócenia początkowego działania takiego sprzęgła bez potrzeby wydawania dużych pieniędzy. Wystarczy tylko skorzystać z naszej oferty regeneracji, która potrafi być wielokrotnie tańsza od wymiany. Naszą ofertę przygotowaliśmy dla klientów z całego obszaru naszego kraju, w tym również dla osób, firm i podmiotów z regionu Jeleniej Góry.

Fachowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Jeleniej Górze

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje działania z zakresu regeneracji. Pierwszy etap tego procesu to odpompowanie oleju z przekładni i przecięcie obudowy. Po wyjęciu mechanizmu, jest on rozbierany na czynniki pierwsze. Elementy te są myte na zimno i gorąco oraz wyważane. Jeśli któreś komponenty nie nadają się do dalszego użytkowania, wówczas są wymieniane na nowe. Po złożeniu, sprzęgło jest gotowe do wielokilometrowej, niezawodnej pracy.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się