Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Jordanów – fachowe i opłacalne naprawy

Jako sprzęgło hydrokinetyczne (tzw. konwerter momentu obrotowego) należy rozumieć element znajdujący się między automatyczną skrzynią biegów, a silnikiem w aucie. Jest to część znajdująca się w szczelnie zamkniętej obudowie. Zwykłe warsztaty nie potrafią jej otworzyć i dokonać napraw, więc jedyną opcją jest wymiana uszkodzonego sprzęgła na nowe.

Nasza firma oferuje jednak usługi z zakresu naprawy. Są one wykonywane przez wykwalifikowany personel korzystający z nowoczesnego sprzętu. Umożliwia nam to fachową regenerację, a dla klienta oznacza to uniknięcie dużych wydatków związanych z kupnem nowej części. Można też uniknąć kupowania niepewnych komponentów chińskich lub używanych.

Z oferty regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych mogą korzystać klienci z Jordanowa oraz innych regionów naszego kraju. Udzielamy wsparcia, gdy klient zauważy wibracje sprzęgła, jego ślizganie się, przegrzanie skrzyni czy też problemy z pracą silnika. Nasza naprawa pozwoli również na pozbycie się błędów P0740 oraz P0741 widocznych po podłączeniu komputera z oprogramowaniem diagnostycznym.

Precyzyjna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Jordanów – wybierz nasze usługi!

Standardowa regeneracja polega na rozłożeniu sprzęgła na części, które są następnie czyszczone i myte na zimno i gorąco przy pomocy specjalnego sprzętu. Wadliwe elementy wymieniamy na nowe, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Całość jest następnie montowana i sprzęgło nadaje się do dalszego użytku przez długi czas.

Wykonywane przez nas usługi są objęte gwarancją. Dodatkowo udzielamy porad z zakresu prawidłowego użytkowania pojazdów posiadających konwertery momentu obrotowego. Obsługa wysyłkowa sprawia, że nasze wsparcie jest dostępne również dla klientów z Jordanowa i okolic.

5/5 - (1 vote)