Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Józefów – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest kierowana do wszystkich zainteresowanych zleceniodawców z regionu Józefowa i okolic. Uwzględnia ona fachową naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający wysoki stopień wygody w czasie podróży, podczas zmiany przełożeń. Ponadto prawidłowa praca takiego podzespołu ma istotny wpływ na funkcjonowanie automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego należy szybko reagować na możliwe uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Józefowie

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość kompleksową konstrukcją. Uszkodzenie takich komponentów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale poza tym silnik i skrzynia biegów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych objawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane podczas zwiększania prędkości i zmiany biegów.

Klienci naszej firmy z Józefowa mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, warsztaty samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod kątem zużycia. Komponenty uszkodzone albo zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo naprawionych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu przypadkach przekazujemy sprawny element od razu, w zamian za wadliwy. Oferujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Józefowa i okolic zapewniamy profesjonalną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się