Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Kalety – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu jest kierowana do wszystkich zainteresowanych zleceniodawców z terenu Kalet i okolic. Uwzględnia ona fachową naprawę konwertera momentu obrotowego. Jest to komponent gwarantujący podwyższony stopień komfortu w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Oprócz tego bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz silnika. To dlatego należy szybko reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Kaletach

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem kompleksową konstrukcją. Uszkodzenie takich podzespołów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo przykrych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym silnik i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do pojawienia się charakterystycznych przejawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak między innymi pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie biegów w czasie jazdy na wyższych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane podczas przyspieszania i zmiany przełożeń.

Nasi klienci z Kalet mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie w zakresie regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, serwisy samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama pomoc polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie kontrolowane pod względem zniszczenia. Komponenty uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy dużo zregenerowanych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny komponent od ręki, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy przystępne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Kalet i regionu gwarantujemy bezproblemową obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się