Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Kalwaria Zebrzydowska – wysoka skuteczność napraw

Jesteśmy grupą fachowców specjalizujących się w skutecznej i szybkiej regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Naszą pomoc kierujemy między innymi do klientów z regionu Kalwarii Zebrzydowskiej. Używamy wyłącznie innowacyjnego zaplecza technicznego oraz wysokiej jakości części od sprawdzonych dostawców. To przekłada się na wysoką jakość i opłacalność napraw.

Dokładna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Kalwarii Zebrzydowskiej

Mamy spore umiejętności w zakresie naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Zapraszamy do kontaktu po odnotowaniu następujących objawów:

– drgania odczuwane podczas zmiany biegów i przyspieszania,

– przegrzewanie się przekładni automatycznej,

– szumy, stuki oraz pozostałe nietypowe dźwięki emitowane przez pracującą przekładnię,

– charakterystyczne ślizganie się sprzęgła,

– problemy związane z zanieczyszczonym lub źle dobranym olejem.

Uszkodzone konwertery momentu obrotowego przyjmujemy osobiście w naszym serwisie, ale istnieje też opcja obsługi wysyłkowej. Sprawne części są w takim przypadku przyjmowane od kuriera i tą samą drogą trafiają do odbiorców. Dzięki współpracy z kurierami i pocztą, obsługujemy bezproblemowo klientów z Kalwarii Zebrzydowskiej i innych miast w Polsce.

Fachowcy zatrudnieni w naszej firmie potrafią sprawnie i efektywnie likwidować standardowe oraz trudniejsze awarie sprzęgieł hydrokinetycznych. Regeneracja jest o wiele tańsza niż kupno nowego konwertera momentu obrotowego. Jest to też lepszy wybór niż kupno części używanych albo tanich podróbek z Chin.

Oferujemy gwarancję na wszystkie komponenty, które zostały przez nas zregenerowane. Na stanie mamy też wiele części, które już zostały zregenerowane. Możemy je więc od ręki wysłać do klienta w miejsce przysłanego wadliwego sprzęgła.

5/5 - (1 vote)