Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Kazimierza Wielka – likwidacja standardowych i trudnych usterek

Sprzęgło hydrokinetyczne to nic innego jak specjalna część zamontowana między jednostką napędową, a przekładnią automatyczną. Podzespół ten jest zamykany w specjalnej obudowie, a cała konstrukcja jest dość złożona i nie każdy warsztat jest w stanie dokonać naprawy takiego elementu.

Pracownicy naszego serwisu posiadają kwalifikacje i doświadczenie w zakresie regeneracji konwerterów momentu obrotowego, a do ich dyspozycji oddajemy nowoczesne zaplecze techniczne. Są to atuty przekładające się na wysoką skuteczność oraz szybkość napraw. Klienci mogą uniknąć konieczności kupowania drogich nowych części albo tanich azjatyckich podróbek czy też części używanych niskiej jakości.

Nasi klienci z Kazimierzy Wielkiej i innych regionów Polski mogą korzystać z naszej obsługi wysyłkowej. Pomagamy w przypadku zauważenia poniższych problemów:

– wyczuwalny poślizg sprzęgła,

– nietypowe hałasy słyszane podczas pracy automatycznej przekładni,

– nadmierna temperatura automatycznej skrzyni biegów,

– pogorszenie osiągów i kultury pracy silnika,

– błędy P0740 oraz P0741 pojawiające się w programie diagnostycznym po podłączeniu komputera.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego Kazimierza Wielka – wybierz nas!

Regeneracja oferowana przez naszą firmę obejmuje demontaż sprzęgła na czynniki pierwsze. Każda część jest precyzyjnie myta i kontrolowana. Uszkodzone elementy wymieniamy na nowe i składamy sprzęgło w całość. Efektem jest w pełni sprawny element funkcjonujący niezawodnie nawet na dalekich przebiegach.

Regenerowane przez nas części są objęte gwarancją. Dodatkowo udzielamy porad dotyczących eksploatacji aut wyposażonych w sprzęgła hydrokinetyczne.

5/5 - (1 vote)