Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Kętrzyn – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest przygotowana dla wszystkich chętnych zleceniodawców z obszaru Kętrzyna i okolic. Obejmuje ona fachową regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to element gwarantujący podwyższony poziom wygody w czasie jazdy, podczas zmiany przełożeń. Poza tym prawidłowa praca takiego podzespołu ma ważny wpływ na stan automatycznej przekładni oraz silnika. To dlatego należy sprawnie reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Kętrzynie

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość skomplikowaną konstrukcją. Awaria takich komponentów może doprowadzić do różnych niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku wystąpienia charakterystycznych objawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak między innymi spadek osiągów, przeciąganie biegów w czasie jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas zwiększania prędkości i zmiany przełożeń.

Nasi klienci z Kętrzyna mogą liczyć na fachowe wsparcie pod względem regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, serwisy samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie oceniane pod kątem zniszczenia. Części uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo zregenerowanych sprzęgieł hydrokinetycznych w magazynie, więc w wielu przypadkach zapewniamy sprawny komponent bezzwłocznie, w zamian za wadliwy. Gwarantujemy przystępne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Kętrzyna i okolic oferujemy sprawną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)