Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Kielce – zamów skuteczną regenerację i oszczędzaj!

Nasza firma realizuje fachowe usługi dla sporego grona klientów z Kielc i okolic. Przygotowana przez nas oferta obejmuje profesjonalną pomoc z zakresu regeneracji sprzęgła hydrokinetycznego. Takie elementy mają wpływ na komfortową jazdę, szczególnie podczas przyspieszania i zmiany biegów przez przekładnie automatyczne. Prawidłowe działanie takiego sprzęgła ma wpływ na stan i działanie przekładni, wraz z silnikiem. To dlatego kluczowa jest sprawna reakcja na ewentualne awarie i uszkodzenia konwerterów momentu obrotowego.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Kielcach

Sprzęgła hydrokinetyczne są komponentami charakteryzującymi się dość złożoną konstrukcją. Ewentualna awaria lub uszkodzenie prowadzi do dość poważnych problemów. Uszkodzeniu może bowiem ulec nie tylko sprzęgło, ale również silnik i przekładnia.

Nasi kieleccy klienci mogą liczyć na skuteczne wsparcie pod względem regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Oferujemy skuteczne wsparcie klientom indywidualnym, firmom, serwisom samochodowym oraz osobom i podmiotom różnego typu. Nasza usługa obejmuje rozcięcie i demontaż sprzęgła. Następnie jego elementy są czyszczone i dokładnie sprawdzane. Uszkodzone elementy są naprawiane lub wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Poza tym całość jest wyważana, montowana oraz umieszczana w obudowie, która jest następnie spawana.

Nasze wsparcie pozwala na skuteczną walkę z wieloma problemami, takimi jak falujące obroty, spadek osiągów, przeciąganie biegów na wyższych obrotach, a także różne hałasy i szumy słyszane podczas przyspieszania i zmiany biegów.

W naszym magazynie dysponujemy wieloma sprzęgłami hydrokinetycznymi po regeneracji. W zamian za uszkodzony element i opłatę, wydamy od razu takie samo sprzęgło po regeneracji, które jest objęte gwarancją. Dzięki obsłudze wysyłkowej, nasze usługi są dostępne dla klientów z całej Polski, w tym również z Kielc.

3.8/5 - (9 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się