Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Kłodzko – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu jest kierowana do wszystkich chętnych klientów z regionu Kłodzka i okolic. Obejmuje ona fachową regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent gwarantujący podwyższony poziom komfortu w czasie jazdy, podczas zmiany przełożeń. Poza tym prawidłowa praca takiego podzespołu ma ważny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego należy szybko reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Kłodzku

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość skomplikowaną konstrukcją. Uszkodzenie takich elementów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i skrzynia biegów.
Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych przejawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie zwiększania prędkości i zmiany przełożeń.

Nasi klienci z Kłodzka mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie w zakresie regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich elementów. Są one następnie oceniane pod kątem zużycia. Elementy uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy dużo naprawionych sprzęgieł hydrokinetycznych na stanie, więc w wielu przypadkach zapewniamy sprawny element od ręki, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy przystępne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Kłodzka i regionu gwarantujemy bezproblemową obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)