Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Kołobrzeg – zamów regenerację i oszczędzaj!

Pod pojęciem konwertera momentu obrotowego kryje się sprzęgło hydrokinetyczne. Podzespół ten jest montowany między jednostką napędową, a przekładnią pojazdu. Elementy tego rodzaju są wykorzystywane w nowoczesnych konstrukcjach samochodów. Jeśli chodzi o sprzęgło hydrokinetyczne, jest ono zamknięte w obudowie. Zwykłe serwisy samochodowe nie posiadają stosownych narzędzi do otwierania i demontażu takich podzespołów. To dlatego firmy te oferują jedynie wymianę, która wiąże się z kupnem bardzo drogiego elementu. Niektórzy próbują oszczędzać kupując tanie zamienniki lub części używane z niepewnych źródeł. To również nie jest dobrym pomysłem.

Warto pamiętać o tym, że każdy ma możliwość odzyskania całkowitej sprawności sprzęgła hydrokinetycznego bez wydawania na to dużych pieniędzy. Trzeba po prostu zwrócić uwagę na ofertę naszej firmy obejmującą działania z zakresu regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Stworzyliśmy ją między innymi z myślą o klientach z regionu Kołobrzegu.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Kołobrzegu

Oferujemy skuteczną regenerację, która zaczyna się od demontażu sprzęgła na części. Następnie myjemy te elementy na gorąco i zimno korzystając z innowacyjnego sprzętu. Zużyte i uszkodzone komponenty są wymieniane na nowe, a następnie wyważamy całość i dokonujemy dokładnej kontroli zregenerowanego podzespołu. Całość jest następnie umieszczana w spawanej obudowie. Odpowiednio zregenerowane sprzęgło działa niezawodnie przez wiele kilometrów oraz przez długi czas.

Nasze usługi są objęte gwarancją. Potrafimy efektywnie regenerować różne typy sprzęgieł hydrokinetycznych. Zapewniamy obsługę wysyłkową drogą kurierską, która sprawia, że jesteśmy dostępni dla klientów z całej Polski, w tym również z obszaru Kołobrzegu.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się