Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Koniecpol – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest przygotowana dla wszystkich zainteresowanych klientów z terenu Koniecpolu i okolic. Uwzględnia ona nowoczesną regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający podwyższony poziom komfortu w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Ponadto efektywna praca takiego sprzęgła ma ważny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego należy szybko reagować na możliwe uszkodzenia i wady sprzęgieł hydrokinetycznych.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Koniecpolu

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość skomplikowaną konstrukcją. Uszkodzenie takich podzespołów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również silnik i skrzynia biegów.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych objawów wady konwertera momentu obrotowego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane podczas zwiększania prędkości i zmiany przełożeń.

Nasi klienci z Koniecpolu mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod kątem zużycia. Częsci uszkodzone lub zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy wiele naprawionych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu sytuacjach przekazujemy sprawny element bezzwłocznie, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy przystępne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Koniecpolu i regionu gwarantujemy sprawną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się