Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Konin – zamów regenerację i oszczędzaj!

Usługi naszej firmy zostały stworzone z myślą o wszystkich zainteresowanych klientach z regionu Konina. W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne działania z zakresu regeneracji sprzęgła hydrokinetycznego. Element ten odpowiada za zapewnianie optymalnego stopnia komfortu podczas jazdy, szczególnie w czasie przyspieszania i zmiany biegów. Nienaganna praca sprzęgła hydrokinetycznego wpływa w istotny sposób na ogólny stan silnika i przekładni automatycznej.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Koninie

Cechą charakterystyczną sprzęgieł hydrokinetycznych jest ich złożona i dość skomplikowana konstrukcja. W przypadku awarii takiego podzespołu, mogą pojawić się różne poważne i niechciane konsekwencje. Może między innymi dojść do uszkodzenia silnika, skrzyni biegów oraz sprzęgła.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdy pojawią się różne objawy świadczące o zużyciu lub uszkodzeniu sprzęgła hydrokinetycznego. Chodzi tutaj przede wszystkim o pogorszenie osiągów, przeciąganie biegów w czasie jazdy na wysokich obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej oraz szumy, które są słyszane w czasie zmiany biegów oraz przyspieszania.

Klienci naszej firmy z Konina mają zapewnioną profesjonalną obsługę polegającą na regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Gwarantujemy fachową obsługę osób prywatnych, firm, warsztatów samochodowych, a także innych osób i podmiotów. W ramach naszej pracy rozcinamy obudowę oraz myjemy ciśnieniowo wszystkie elementy. Następnie przechodzą one ocenę pod kątem ich zużycia. Uszkodzone oraz zużyte elementy, które nie nadają się do dalszego użytkowania, są przez nas wymieniane na nowe (jeżeli jest to opłacalne). Wszystko jest następnie montowane w całość i zamykane w zaspawanej obudowie.

Jesteśmy firmą dysponującą szerokim wyborem zregenerowanych sprzęgieł znajdujących się w magazynie. To oznacza, że w wielu przypadkach zapewniamy sprawny element od ręki w zamian za opłatę i wadliwe sprzęgło. Atrakcyjna oferta cenowa sprawia, że nasza efektywna regeneracja jest znacznie lepszą opcją niż wymiana sprzęgła na nowe. Klienci z Konina i okolic mogą liczyć na naszą fachową obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)