Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Końskie – skuteczna naprawa

Sprzęgła hydrokinetyczne (konwertery momentu obrotowego) są częściami montowanymi między jednostką napędową, a przekładnią automatyczną. Zamyka się je w specjalnych obudowach, których otwarcie nie jest łatwe. To dlatego większość warsztatów nie oferuje naprawy, a jedynie wymianę takich podzespołów, w przypadku ich uszkodzenia.

Stworzyliśmy serwis, który jako jeden z nielicznych w kraju, skutecznie regeneruje sprzęgła hydrokinetyczne. Pracują u nas wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści korzystający z nowoczesnego wyposażenia. Te atuty sprawiają, że regeneracja jest wykonywana precyzyjnie oraz bardzo szybko. Klient unika więc kupna nowego podzespołu za kilka tysięcy złotych lub niepewnej chińskiej podróbki albo części używanej.

Oferujemy obsługę wysyłkową klientów z miejscowości Końskie, jak również z całej Polski. Gwarantujemy wsparcie w przypadku ślizgania się i wibracji sprzęgła, szumów i stuków podczas pracy przekładni, przegrzania przekładni i spadku osiągów silnika. Po naszej interwencji w programie diagnostycznym przestaną pojawiać się błędy P0740 oraz P0741.

Kompleksowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego Końskie – serdecznie zapraszamy do kontaktu

Typowa usługa regeneracji polega na rozebraniu sprzęgła na części. Są one dokładnie myte i sprawdzane. Uszkodzone komponenty wymieniamy na nowe, a następnie składamy sprzęgło w całość. Dzięki takim działaniom podzespół ten będzie funkcjonował bezproblemowo przez wiele kilometrów.

Oferujemy gwarancję na świadczone przez nas usługi .Ponadto członkowie naszego personelu udzielają odpowiedzi na różne pytania i wątpliwości, a także zapewniają porady związane z użytkowaniem samochodów z konwerterami momentu obrotowego.

5/5 - (1 vote)