Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Konstancin-Jeziorna – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest kierowana do wszystkich zainteresowanych zleceniodawców z obszaru Konstancina-Jeziornej i okolic. Obejmuje ona nowoczesną naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający podwyższony stopień wygody w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Poza tym prawidłowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na działanie automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego należy szybko reagować na możliwe uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Konstancinie-Jeziornej

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem złożoną konstrukcją. Zniszczenie takich komponentów może doprowadzić do różnych niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale również silnik i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do pojawienia się charakterystycznych przejawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na wyższych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie zwiększania prędkości i zmiany biegów.

Nasi klienci z Konstancina-Jeziornej mogą liczyć na profesjonalne wsparcie pod względem regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama pomoc polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie kontrolowane pod względem uszkodzenia.

Elementy uszkodzone albo zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo zregenerowanych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu przypadkach zapewniamy sprawny element od ręki, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy przystępne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Konstancina-Jeziornej i okolic zapewniamy sprawną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się