Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Kórnik – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest kierowana do wszystkich chętnych klientów z regionu Kórnika i okolic. Obejmuje ona profesjonalną regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to element gwarantujący optymalny poziom komfortu w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Ponadto efektywna praca takiego podzespołu ma ważny wpływ na funkcjonowanie automatycznej przekładni oraz silnika. To dlatego należy sprawnie reagować na pojawiające się uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Kórniku – zapraszamy!

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem kompleksową konstrukcją. Uszkodzenie takich elementów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale poza tym silnik i przekładnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w przypadku wystąpienia charakterystycznych przejawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, przeciąganie przełożeń podczas jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie zwiększania prędkości i przerzucania biegów.

Nasi klienci z Kórnika mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie pod względem regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie sprawdzane pod względem uszkodzenia. Komponenty uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo naprawionych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu przypadkach zapewniamy sprawny komponent od razu, w zamian za wadliwy. Oferujemy przystępne ceny sprawiające, że profesjonalna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Kórnika i okolic zapewniamy profesjonalną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się